Streda, 22. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Patriots v problémoch

SITA/AP Photo/Charles Krupa

Aj dnes, už v klasickom zimnom čase na všetkých kontinentoch, pokračuje NFL ôsmym hracím týždňom.

Covid na uzde

Hoci to ešte pred pár týždňami vyzeralo, že koronavírus bude šarapatiť a meniť rozpis zápasov každú chvíľu zdá sa, že ho najbohatšia liga na svete drží celkom na uzde. Nie, žeby bolo nula pozitívnych testov, to ozaj nie. Protokoly nastavili tak, že nakazených pošlú do izolácie, no veľká karavána ide ďalej. Čo tam po tom, že napríklad celá OL sedí na izbe? Nech hrajú zdraví náhradníci.

Nezdá sa ale, že všetci hráči, ktorí Covid prekonajú, sa hneď vrátia v plnej forme. Taký Cam Newton, QB New England Patriots, nie je po chorobe ani zďaleka hráčom, akým bol pred ňou. Minulú nedeľu ho dokonca tréner Belichick striedal, taký bol biedny. Nepomohlo, San Francisco zapísalo na východnom pobreží tretiu hladkú výhru. Rozbili Jets, Giants a aj Patriots.

Pats majú ale problémy. Útok im nefunguje a obrana nebráni. Na začiatku novembra majú najhoršie skóre snáď odkedy pred 20 rokmi ukradli trénera Belichicka rivalom z New Yorku, vyhrali len dva zo šiestich zápasov. Nemôže za to len oslabený Cameron, útoku chýba talent a rovnaký vitamín postráda aj obrana.

Euríčko na Week 8

Dnes majú Pats príležitosť napriek tomu udržať sa v hre o divíziu. Hrajú v Buffale, ktorému sa po peknom úvode zadrhol útok. Naposledy skórovali len góly za tri body, šesťkrát stačilo proti bezmocným Jets. Bills boli prvým tímom za 70 rokov, ktorý nedal touchdown a zároveň neodkopával loptu puntom a v zápase vyhral. To je tak, keď sa súper zmôže na štyri yardy ofenzívy v druhom polčase.

Vlado Kurek uteká pelotónu ako Sagan v slávnom úniku na Giro. Nepamätám si, žeby bol za tie roky rozdiel medzi prvým a posledným pred polovicou súťaže skoro 20 zápasov. Ak sa dnes rozhodnete položiť Euríčko na NFL, vyberajte najviac z prostredného stĺpca.

Week 8
GameDenisVladoMartin
BAL – PITBALPITPIT
MIA – LARMIALARLAR
KC – NYJ KCKCKC
GB – MINGBGBGB
DET – INDDETDETIND
CLE – LVRCLECLELVR
CIN – TENTENTENTEN
BUF – NEBUFBUFBUF
DEN – LACLACLACLAC
SEA – SFSFSFSEA
CHI – NONONONO
PHI – DALPHIPHIPHI
Sezóna46:4263:2552:36
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po siedmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika.

Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866.

Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať.

Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem.

Telovýchovný vedúci.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera