Streda, 24. júl 2024
NFL

Euríčko na NFL: Prvýkrát v Nemecku

Foto: SITA/AP Photo/Markus Schreiber

Pre krátkosť času a blízkoť výkopu prvého zápasu NFL v Nemecku dnes iba telegraficky.

Martin to takmer dal

Pred týždňom sme sa takmer dočkali. Martin Ferianec správne tipol desať z jedenástich víťazov nedeľnej ponuky najlepšej ligy amerického futbalu. Len New York Jets šokovali výhrou nad Buffalom a prekazili mu prvé uhádnuté Euríčko v histórii.

Dnes sa možno dočkáme, keď to je tak na spadnutie. V Mníchove hrajú proti sebe Bucs a Seahawks už od pol štvetej, nevieme sa dočkať.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera