Pondelok, 15. apríl 2024
NFL

Euríčko na NFL: Ťažko hľadať šláger

Foto: SITA/AP Photo/David Becker

Predzápas trinásteho hracieho týždňa obstarali tradične v noci na piatok hráči Saints a Cowboys. Dallas zabral, vyhral a priblížil sa k playoff.

Dnešný program má dvanásť položiek. Pravdupovediac sa v ňom ťažko hľadá vyslovený trhák. Najlepší zápas kola bude asi ten posledný – v noci na utorok medzi Bills a Patriots.

Euríčko na Week 13

Dnes budeme v televízore pozerať na Bengals a Chargers, duel dvoch mladých quarterbackov. Neskoro večer potom na tradičnú bitku v divízii AFC North, Pittsburgh – Baltimore.

Naša celoročka sa brutálne vyrovnala. Rozdiel je už len jeden zápas! Dnes to vidíme nasledovne.

Week 13DenisVladoMartin
MIA – NYGMIAMIAMIA
HOU – INDINDINDIND
DET – MINMINMINMIN
NYJ – PHINYJPHINYJ
CHI – ARICHIARIARI
CIN – LACCINCINLAC
ATL – TBTBTVTB
LAR – JAXLARLARLAR
LVR – WFTLVRWFTWFT
PIT – BALPITBALBAL
SEA – SFSEASFSEA
KC – DENKCKCKC
Season Score87:6788:6688:66
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera