Nedeľa, 30. jún 2024
NFL

Euríčko na NFL: Ubúda neporazených

SITA/AP Photo/Elise Amendola

Sezóna NFL pokračuje priam šialeným tempom, ostatne ako každú jeseň. Po dnešnom štvrtom kole budú mať za sebou takmer všetky tímy štvrtinu súťaže.

Neporazených ubúda

Po troch kolách ešte osem tímov nepoznalo v novej sezóne prehru. Sedem vyhralo prvé tri zápasy, Detroit jeden remizoval. Štvrté kolo bude tým, v ktorom znova najmenej pár neporazených ubudne.

Green Bay Packers už stihli prekvapiť, v noci na piatok prišli o svoj venček neporaziteľnosti doma v zápase proti Philadelphii. Od 19. na Sport2 nastúpia proti sebe Buffalo a New England Patriots, dvaja, z ktorých jeden zapíše prvý čierny bod v ročníku 2019.

Lions vs Chiefs je ďalším zápasom súperov s nulou na konte prehier. LA Rams hrajú doma proti Tampe a Dallas v nočnom šlágri v New Orleans. Jediným klubom s istotou nuly aj o týždeň sú San Francisco 49ers. Tí majú voľno. Koľkí sa k Niners pridajú?

Euríčko na Week 4

Naša súťaž tipov je stále veľmi vyrovnaná. Ak veríte komukoľvek z trojice expertov, viac zápasov uhádnete, ako nie. Dnes to vidíme nasledovne:

Week 4DenisVladoMartin
Bills – PatsPatsPatsPats
Falcons – TitansFalconsTitansFalcons
Lions – ChiefsChiefsChiefsLions
Colts – RaidersColtsColtsRaiders
Dolphins – ChargersChargersChargersChargers
Giants – RedskinsGiantsGiantsGiants
Ravens – BrownsRavensRavensRavens
Texans – PanthersTexansTexansPanthers
Rams – BucsRamsBucsRams
Cardinals – SeahawksSeahawksSeahawksSeahawks
Bears – VikingsVikingsVikingsVikings
Broncos – JaguarsBroncosBroncosJaguars
Saints – CowboysCowboysSaintsCowboys
Week 39:57:79:5
Sezóna25:1623:1824:17
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera