Nedeľa, 26. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: V znamení štvorky

SITA/AP Photo/John Amis

Už len posledná štvrtina zostáva do konca základnej časti sezóny NFL.

V nej sa definitívne oddelí zrno od pliev, niektorí tréneri odtrénuju svoje posledné zápasy v kariére, iní posledné so svojimi aktuálnymi mužstvami. Ron Rivera, ktorého v týždni vyhodili z Caroliny, si v pokoji naštuduje tímy, o ktoré bude mať po sezóne záujem. Ide do tuhého .

Nie tri, štyri šlágre

Týždeň s poradovým číslom 14 je ako hitparáda na Senzi TV. Plný šlágrov. Napočítali sme hneď štyri zápasy, ktoré by ste mali vidieť, aj keby ich nedávali v bežne dostupnej televízii.

Dávajú tri. Saints (10-2) vs 49ers (10-2), 19:00 na Sport TV, bude skúškou najmä pre hostí. Najdlhšie neporazené mužstvo súťaže pred týždňom neuspelo v Baltimore a ak sa nechce vrátiť domov z tripu po opačnom konci Ameriky s prázdnymi rukami, bude musieť poraziť dobre hrajúcich Saints.

V tom istom čase, no už bez televízneho dohľadu československých fanúšikov, začnú Bills (9-3) kopať proti Ravens (10-2). V prípade výhry sa môžu domáci dotiahnuť na Patriots, ak vyhrajú hostia, zrejme im neujde najlepšia pozícia pred playoff konferencie AFC.

Po desiatej večer hrajú Patriots (10-2) proti Chiefs (8-4). Očakáva sa súboj výborného útoku hostí proti neústupčivej obrane domácich. Najdôležitejšou otázkou zápasu môže byť, či dokáže útok Patriots nahonobiť viac bodov, ako pustí obrana obhajcu titulu.

V noci potom Rams, ktorí hrajú sezónu pod svoje možnosti, nastúpia proti Seattlu. Divízny zápas NFC West, najlepšej časti celej ligy. Za istých okolností z nej môžu ísť do vyraďovačky tri tímy, dnes ale Rams musia vyhrať, inak môžu na druhý SuperBowl po sebe zabudnúť.

Euríčko na Week 14

Dnes sa hrá veľa, až 14 zápasov hracieho kola s rovnakým číslom. Naša dlhodobá tipovačka má nového lídra, Martinovi sa minulý týždeň prudko nepodaril. Tak mu treba. Dnes má šancu na návrat do čela tabuľky a Vlado, tak ten má tiež po minulom týždni čo naprávať.

Week 14DenisVladoMartin
Falcons – PanthersFalconsFalconsFalcons
Bucs – ColtsBucsBucsColts
Jets – DolphinsJetsDolphinsJets
Saints – 49ers49ersSaints49ers
Vikings – LionsVikingsVikingsVikings
Texans – BroncosTexansTexansTexans
Bills – RavensRavensRavensBills
Browns – BengalsBrownsBrownsBrowns
Packers – RedskinsPackersPackersPackers
Jags – ChargersJagsChargersChargers
Cards – SteelersCardsCardsSteelers
Raiders – TitansTitansTitansRaiders
Pats – ChiefsPatsChiefsChiefs
Rams – SeahawksRamsSeahawksSeahawks
Week 136:65:73:9
Sezóna88:6378:7386:65
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera