Štvrtok, 23. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Veľký návrat Toma Bradyho

SITA/AP Photo/Matt Slocum

Bol by to býval koniec prvej štvrtiny základnej časti NFL, ale nie je. Nová sezóna sa po prvýkrát nebude hrať na šestnásť zápasov, lež na sedemnásť.

O to lepšie, o jednu nedeľu s americkým futbalom viac.

Udalosť kola v Bostone

Najvýznamnejším zápasom, najdôležitejšou udalosťou, top príbehom týždňa s číslom 4 je neskoronočný návrat Toma Bradyho do Bostonu. Legenda New England Patriots sa po prvýkrát – a podľa všetkého aj jediný raz – vráti v drese Tampy Bay Buccaneers ako protivník Billa Belichicka. Trénera, s ktorým získal svojich prvých šesť prsteňov pre víťazov SuperBowlu.

Siedmy má na ruke znak Tampy Bay, kam pred minulým ročníkom odišiel. Bucs sa snažia o repete, nepustili žiadneho z kľúčových hráčov víťazného mančaftu a vyzerajú zatiaľ dobre. Pred štvrtým kolom podpísali dokonca aj Richarda Shermana, bývalého skvelého obrancu Seattlu a San Francisca.

Tom sa na návrat teší, dá si celkom určite záležať.

V súboji obrovských osobností pôjde nielen o to, kto z koho ale aj o historický rekord v prihrávkových yardoch. Brady ich potrebuje menej ako sto a na mieste už je pripravená oslava.

Euríčko na Week 4

Vlado Kurek to pred týždňom takmer trafil. Zo štrnástich zápasov trafil dvanásť a je v trháku. Dvanásť zo štrnástich je mimoriadna udalosť. Jedného dňa sa podarí natipovať aj kompletný nedeľňajší program. Uvidíte.

Dnes je na programe rovnaký počet a medzi nimi viacero zaujímavých zápasov. Neporazení Denver s Carolinou hrajú proti Baltimore, respektíve Dallasu – podarí sa niekomu z nich natiahnuť nulu na konte prehier? Prehrať bude musieť niekto z dvojičky LA Rams – Arizona Cardinals, súperi v NFC West si to rozdajú na krásnom novom štadióne v Los Angeles.

My traja sme zvedaví, či sa podarí vyhrať jednému z našich obľúbencov. Jets hrajú proti Titans, Giants v Atlante a Detroit v Chicagu. Bude to ťažké.

Week 4DenisVladoMartin
NYJ – TENNYJNYJTEN
PHI – KCKCKCKC
DAL – CARDALDALDAL
NO – NYGNONONO
MIN – CLEMINCLECLE
CHI – DETCHIDETDET
BUF – HOUBUFBUFBUF
MIA – INDMIAMIAMIA
ATL – WASATLWASWAS
SF – SEASEASFSEA
GB – PITGBGBPIT
DEN – BALBALDENDEN
LAR – ARILARLARLAR
NEP – TBTBTBTB
Week 3 10:412:27:7
Sezóna21:2127:1520:23
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera