fbpx
nedeľa, 17. januára 2021
Antonio Brown
SITA/AP Photo
NFL

Euríčko na NFL, Week1: Antonio Brown Bowl

MôjTyBože! ČoTiŠibe! WhatTheFcuk!, sa ozývalo v nedeľu ráno zo spální a záchodov fanúšikov NFL, ktorí nečakajú dlho po zobudení, aby si skontrolovali notifikácie na mobilných telefónoch. Antonio Brown je New England Patriot!

Sága AB84

Antonio Brown, jeden z najlepších receiverov celej ligy potreboval zmenu. Doslova si vystrečkoval výmenu z Pittsburgu Steelers do Oaklandu Raiders. Tam podpísal zmluvu na 30 miliónov dolárov a potom sa začali diať veci. Z kryokomory si v rámci letnej prípravy priniesol popálené chodidlá. Štrajkoval kvôli prilbe, keď odmietol nosiť novú, bezpečnejšiu. Neukázal sa preto na pár tréningoch, za čo ho Raiders pokutovali. Vrchol dosiahla sága tento týždeň, keď sa Brown najprv ospravedlnil spoluhráčom, potom na Youtube pridal tajnú nahrávku telefonátu s trénerom Grudenom a keď následne dostal ďalšiu pokutu a tím tým pádom zrušil platové garancie, na Instagrame požiadal o uvoľnenie z mužstva.

V sobotu ho klub z Oaklandu aj vyhodil. Antonio ale nezostal dlho bez roboty. Za 15 miliónov ho do rána podpísali New England Patriots. Patriots!!!!!!!!!!!!!

AB84 ich môže posilniť od druhého ligového týždňa. Toľká škoda. Dnes v noci totiž Pats otvárajú sezónu na domácom ihrisku proti – áno – proti bývalému klubu hviezdneho WR. Proti Pittsburghu Steelers. Antonio Brown Bowl bude bez Antonia Browna.

Vlado si myslí, že Steelers zápas vyhrajú. Ja a Martin Ferianec, že uspejú Patriots. Dostávame sa pomaly k Euríčku na NFL.

Euríčko na NFL

Okrem Antonio Brown Bowlu si dnes zahrajú hráči ďalších 24 tímov. A ako každú sezónu na TakUrčitee nebude chýbať pravidelné Euríčko na NFL. Nevedeli sme sa dočkať! Aj teraz pôjde o to, natipovať celú nedeľňajšiu ponuku zápasov za euríčko na jeden tiket. Jedného dňa tak zbohatneme.

V týždni, ktorý budeme po americky volať Week1 vidíme niekoľko zápasov rovnako, aspoň čo sa víťaza zápasu týka. Browns, Chiefs, Ravens, Jets, Eagles a Seahawks sú pre nás nespochybniteľnými favoritmi.

Inde to bude zaujímavé. Panthers privítajú finalistu vlaňajšieho ročníka, LA Rams. Cam Newton a Christian McCaffrey potrebujú začať sezónu pozitívnym impulzom, na Seana McVaya a jeho legendárny útok mali dosť času sa pripraviť.

Vyrovnané zápasy by mohli a mali byť aj v Minesotte, kam priletia Falcons a výsledok tohoto zápasu môže v decembri určiť jedného z postupujúcich do playoff NFC.

Všetci sú zvedaví, ako zahrajú Colts bez Andrewa Lucka. Aj Chargers chýba opora, šéf obrany Derwin James je vyradený dlhodobo po zranení v príprave. Ja si myslím, že to bude vyrovnanejší zápas, ako hovoria kurzy.

V televízore uvidíme duel Cowboys proti Giants. Len ja si myslím, že ho zvládnu domáci. Ale chápem. Vlado je die-hard Giants fanúšik a Martin číha na poriadne zhodnotenie vkladu.

Week 1 GmsDenisVladoMartin
Panthers – RamsRamsPanthersPanthers
Browns – TitansBrownsBrownsBrowns
Jags – ChiefsChiefsChiefsChiefs
Dolphins – RavensRavensRavensRavens
Vikings – FalconsVikingsVikingsFalcons
Jets – BillsJetsJetsJets
Eagles – RedskinsEaglesEaglesEagles
Chargers – ColtsColtsChargersChargers
Seahawks – BengalsSeahawksSeahawksSeahawks
Cardinals – LionsCardinalsLionsLions
Cowboys – GiantsCowboysGiantsGiants
Bucs – 49ersBucs49ersBucs
Patriots – SteelersPatriotsSteelersPatriots