Pondelok, 22. júl 2024

Nový televízny domov pre NFL a SuperBowl

(pr) (pr) 07.09.2020
SITAAP Photo/Patrick Semansky

Bratislava, 7. septembra 2020 – V sezóne 2020/2021 sa môžu diváci stanice Premier Sport tešiť na nový športový prírastok – do programovej ponuky pribudnú zápasy NFL (Severoamerická národná futbalová liga).

Päť zápasov týždenne

Päť priamych prenosov každý hrací týždeň vrátane najsledovanejšej televíznej udalosti USA – záverečného Super Bowlu – čaká na fanúšikov amerického futbalu.

Aktuálnu sezónu odštartuje tzv. NFL Kickoff Game v noci z 11. na 12. septembra a stretnú sa v ňom obhajcovia titulu Kansas City Chiefs s Houston Texans.

O absolútnom víťazovi sezóny ako tradične rozhodne budúcoročný Super Bowl LV, ktorý sa uskutoční 7. februára 2021 na štadióne vo floridskej Tampe.

Premier Sport v Orange TV

Stanica Premier Sport je v Orangei dostupná v rámci televízneho balíka Premier Sport (2 € mesačne), Orange Šport* (3 € mesačne), Orange Super Šport + (6 € mesačne) alebo Všetky prémiové balíky (25 € mesačne). Podrobný obsah jednotlivých balíkov a informácie o Orange TV nájdete na www.orange.sk/orange-tv .

*s výnimkou Orange TV cez internet, kde sa stanica Premier Sport v balíku Orange Šport nenachádza

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera