Utorok, 21. máj 2024
NFL

Štvrtok majú fanúšikovia amerického futbalu zakrúžkovaný v kalendári. Draftu NFL predchádza ultimátny československý podcast

Vlado Kurek Vlado Kurek 27.04.2021
SITA/NFL via AP

Vo štvorici, draftnici!

Stretli sme sa v jeden večer Honza Ježek z NFL.cz, Ondřej Horák, komentátor amerického futbalu, Denis Bohumil Schvarcz, Telovýchovný vedúci TakUrčitee.sk a moja maličkosť, aby sme vybrali všetkým klubom, ktoré si budú vyberať v prvom kole, hráčov budúcnosti.

Americký futbal s Vladom Kurekom

Čo sa v ultimátnom československom mock drafte dozviete?

👉 je draftovanie v Patriots pod psa?
👉 koho vybral fanúšik Giants pre Jets?
👉 kam až sa prepadne Kwitty Paye?
👉 dostanú Packers receivera?

Tento špeciálny mock draft bola parádna jazda.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera