Sobota, 25. máj 2024
NFL

SuperBowl 55 je tu a s ním dvadsať názorov na to, kto ho vyhrá

Vlado Kurek Vlado Kurek 04.02.2021
SITA/AP Photo/Jason Behnken

Stoprvá sezóna NFL je takmer na konci. Zostáva odohrať jeden zápas. Ten najväčší. SuperBowl 55.

Zápis do dejín

A bude to zápis do dejín tohto športu. Nielen, že prvýkrát bude vo finále domáce mužstvo – to sa nikdy doteraz nestalo – ale celý fanúšikovský svet je v očakávaní.

Zrodí nová futbalová dynastia Chiefs, alebo Tom Brady ešte lepšie podmuruje svoju sochu na futbalovom Mount Rashmore?

Brady vs Mahomes

Najúspešnejší QB histórie proti najtalentovanejšiemu rozohrávačovi súčasnosti.

Úžasná rýchlosť Chiefs proti vyváženému mužstvu Buccaneers.

Andy Reid, ktorý po voľnom týždni neprehráva proti Bruceovi Ariansovi, ktorý vždy riskuje až nadoraz.

Príbehových línií a dôležitých súbojov nájdeme v tomto zápase neúrekom.

AFVK podcast

A keďže ide o najväčší zápas, aj podcast Americký futbal s Vladom Kurekom má najviac hostí. Dve desiatky oslovených respondentov odpovedá na najdôležitejšiu otázku: Kto vyhrá a prečo?

Od redaktorov RTVS, cez fanúšikov takmer všetkých klubov NFL, snažili sme sa ponúknuť čo najviac názorov.

A ako bonus všetko, čo potrebujete vedieť o prvom megatrejde sezóny v ktorom Detroit Lions poslal do LA Rams svojho dlhoročného quarterbacka Mathewa Stafforda za dve prvé kolá výberov na drafte, jedno tretie kolo a QB Jaredda Goffa, ktorý svoj tím nie tak dávno dotiahol do SuperBowlu.Prvykrát v histórii NFL boli za seba vymenené dve jednotky draftu.

Vypočujte si to.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera