Nedeľa, 26. máj 2024
NFL

Týždeň s NFL: Začíname

SITA/AP Photo

Vitajte pri prvom tematickom týždni na stránkach TakUrčitee. Začíname najlepšou ligou na svete. Nemohli by sme predsa začať ničím menej dobrým, veď uznajte.

NFL 2019

V noci zo štvrtka na piatok v Amerike vykopnú loptu prývkrát v novej sezóne hráči Chicaga Bears, alebo Green Bay Packers. Divízny zápas NFC North otvorí ročník, ktorého sa fanúšikovia nevedia dočkať od februárového SuperBowlu.

Aj preto, lebo v ňom opäť zvíťazili hráči New England Patriots. Aj nový ročník bude o hľadaní vyzývateľa.

Aby ste sa medzi 32 tímami lepšie vyznali, od dnes do nedele budeme každý deň prinášať články, ktoré by vám mohli pomôcť. Vlado Kurek, ktorý o NFL pravidelne podcastuje a Martin Ferianec spolu so mnou pripravia predsezónny Power ranking, preview jednotlivých konferencií, pozrieme sa na hráčov, ktorí by mali byť najväčšími hviezdami a poradíme, ako v nedeľu tipovať tradičné Euríčko.

Sezóna je taktoblízko. Nech sa už začne!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera