Piatok, 17. máj 2024
NFL

Vianočné Euríčko na NFL: Nech vám nikto nepokazí sviatky ako NYJets

Foto: SITA/AP Photo/Seth Wenig

Nepamätám sa, kedy tak dobre padli vianoce pre fanúšikov NFL. Šestnáste kolo základnej časti rozprestreli do dvoch dní s dôrazom na sobotu. Predsa len, v Amerike je vianočným dňom 25. december. Náš Štedrý deň je štedrý najmä pre tých, ktorí radi vymenia večerné rozprávky sa najlepší futbal na svete.

Pokazené Vianoce

Len dva tímy majú už Vianoce za sebou. NY Jets pokazili svojim fanúšikom tie tohtoročné už v noci na piatok. Zúfalý QB Zach Wilson pokračoval v trápnych výkonoch. Proti rozbehnutým Jaguars sa zmohol na jeden FG, za vyše pol zápasu nepotiahol zelených ani k sto útočným yardom. Tréner Saleh ho posadil v tretej štvrtine na lavičku, nahradil ho chalan, ktorý je štvrtým QB v poradí. A nepustil späť.

Mladý Zach sa môže baliť, hoci má za sebou len dve sezóny. Horšiu dvojku draftu svet nevidel od Ryana Leafa pred 25 rokmi. Tohoto Wilsona nebudú chcieť ani na Bazoši.

Euríčko na Week 16

Tri kolá do konca bude vrcholiť boj o miestenky do playoff. Dnes majú dôležitú úlohu rozbehnutí Lions, keď Detroit porazí Carolinu, bude mať postup do turnaja o SuperBowl už takmer vo svojich rukách. Giants majú za úlohu vyhrať v Minesotte, čo sa pred týždňom takmer podarilo aj biednym Colts.

Výnimočné vianočné sobotňajšie Euríčko má v sebe aj tri dohrávky v nedeľu. Nech sa páči, vyberajte.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera