Pondelok, 22. júl 2024

Vitajte na novom TakUrčitee

Priatelia, kamaráti, fanúšikovia TakUrčitee,

síce to chvíľu trvalo, no podarilo sa. Po takmer šiestich rokoch sme vynovili Prvý neobjektívny športový portál. Verím, že sa vám bude nové TakUrčitee páčiť bez ohľadu na to, či si naše články čítate na mobile, alebo na telefóne. To bol fór, počítače ale pomaly používajú už len redaktori virtuálnych a iných redakcií.

Nový web – okrem toho, že je azda o čosi krajší – vám lepšie ponúkne obsah, ktorý pre vás pripravujeme. Nielen texty, ale najmä videá a podcasty, ktorým sa v posledných dvoch rokoch venujeme. Sú na ňom všetky články, ktoré sme napísali od 1. januára, všetky staré nájdete na starom webe cez záložku Archív.

Pozerajme sa ale dopredu.

Majstrovka, Podcasty, novinky

Videli ste napríklad Majstrovku, ktorú pripravuje Stano Staško pre Orange Sport TV? Pred každým hracím týždňom naladí fanúšikov na zápasy playoff Ligy majstrov a po nich ich zhrnie. Svoju rubriku má aj populárny Juraj Šoko Tabaček.

Mne sa podarilo vrátiť k mikrofónu TakUrčitee Podcastu. Prvý tohtoročný sme s Tomášom Prokopom z denníka Šport nahrali o hokeji, ak ste ho nepočuli, víkend je ideálnou príležitosťou. Verím, že znova nabehneme na železnú pravidelnosť, pomôže napríklad aj Listáreň Telovýchovného vedúceho. Tak sa neondejte a pošlite otázku, na ktorú chcete počuť odpoveď.

Novinkou na stránke je záložka Instagram, kde môžete vidieť populárne obrázky Starého admina Instagramu TakUrčitee. Nie je jediný, kto tie fóriky vyrába, pekne mu ich lajkujte a prihláste sa rovno na odber.

Pridajte sa!

Pripravujeme ďalšie rubriky, newsletter, viac obsahu. Preto, keď nás radi čítate a chceli by ste sa pridať do skupiny virtuálnych redaktorov, napíšte mi na bohumil@takurcitee.sk. Radi vám dáme šancu, veď presne tak začínala väčšina pisálkov.

Petra Vlhová robí radosť od začiatku roka, sledovať biatlonistky je adrenalín vždy, keď sa postavia na štart. Liga majstrov rozbehla playoff, okrem eurolíg si kopnú do lopty už aj lokálni matadori. Slovan otvorí národný štadión, Dunajská vypredá nejeden zápas. Hokejistom sa blíži vyraďovačka, ale najmä, Majstrovstvá sveta v Košiciach a Bratislave sú za dverami.

Uznajte, na zmenu bol najvyšší čas.

Ďakujem za priazeň, ktorú nám roky zachovávate. Za (takmer vždy) kultivované diskusie, ešte aj na Facebooku. Náhoda?!1!!? Ale kdeže, všetci máme radi šport a to je, čo nás spája. Budeme radi, ak sa k nám pridáte, ale aj keď si len prečítate článok, pozriete video a poviete si, že návšteva u nás stála za to. Verím, že sa budete vracať, u nás ste vždy vítaní.

Teším sa na ďalšie pokračovanie.

S pozdravom,

Telovýchovný vedúci

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera