Pondelok, 15. apríl 2024

Ultra prísne podmienky a olympiáda bez Slovenského domu. Kde budú naši oslavovať prípadné medaily v Tokiu?

TASR - Martin Baumann

Dnes sa začnú letné olympijské hry v Tokiu. Telovýchovný vedúci sa v štúdiu HNtelevízie spojil s Romanom Bučekom, športovým riaditeľom SOŠV (Slovenského olympijského a športového výboru, ktorý je s výpravou v Japonsku.

Bez slovenského domu

Opatrenia ohľadom epidémie koronavírusu sú mimoriadne prísne, no Slováci na rozdiel od Čechov nemajú zatiaľ taký problém. Ako sa s nimi vysporiadajú? Čo musia urobiť a ako to vplýva na náladu vo výprave?

Oproti tradícii nebude v Tokiu ani Slovenský dom, vysvetľuje Roman Buček vo videu. Pridal ale, že na prípadné úspechy našich športovcov sú pripravení a určite ich nenechajú bez oslavy.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera