fbpx
streda, 3. marca 2021
LyžovanieMinúta po minúte

Majstrom sveta v slalome Nór Foss-Solevaag

Nórsky lyžiar Sebastian Foss-Solevaag zdolal o 21 stotín sekundy Rakúšana Adriana Pertla a získal titul majstra sveta v slalome v Cortina d'Ampezzo. Treítí skončil Henrik Kristoffersen s odstupom 0,46 s.Dvadsaťdeväťročný Foss-Solevaag len v januári v rakúskom Flachau vyhral prvýkrát vo svetovom pohári. Na MS získal druhé zlato, bol súčasťou víťazného nórskeho tímu....
Minúta po minúteTenis

Australian Open vyhral Djoković

Srbský tenista Novak Djoković sa stal deviatykrát v kariére víťazom dvojhry na Australian Open a získal osemnásty grandslamový titul. Najvyššie nasadený dvojnásobný obhajca trofeje zdolal vo finále turnajovú štvorku Rusa Daniila Medvedeva 7:5, 6:2, 6:2. V Melbourne už Srb neprehral 21 zápasov za sebou. MELBOURNE - Srbský tenista Novak Djokovič sa stal deviatykrát v kariére víťazom dvojhry na Australian Open a získal osemnásty grandslamový titul. Najvyššie nasadený dvojnásobný obhajca trofeje zdolal vo finále turnajovú štvorku Rusa Daniila Medvedeva 7:5, 6:2, 6:2. Ukončil tak jeho 20-zápasovú víťaznú sériu a pripravil mu...