Sobota, 25. máj 2024

Kto je váš Športovec roka 2020?

Tradične pár dní pred Vianocami Slovensko spozná Športovca roka. Aj pandemický letopočet bude mať svojho.

Pred večerným vyhlásením víťaza poznáme päť najlepších, z ktorých jeden získa ocenenie.

Hlasujte o vášho Športovca roka

Dajte nám vedieť, komu by ste dali hlas vy. Hlasujte za jedného z piatich nominovaných a po vyhlásení oficiálnych výsledkov si porovnáme volebné preferencie.

Aby sme to oživili, napíšte podľa vás najlepšieho trénera a top tím roka, ktorý chcem všetci už tak nejak mať čím skôr za sebou.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera