Pondelok, 20. máj 2024

Súťažný TakUrčitee Kvíz bez stresu – olympijské finále

SITA/AP Photo/Luca Bruno

Ideme do finále. Narodeninový TakUrčitee kvíz bez stresu vrcholí. Po hokejovom a futbalovom prichádza tretí a posledný súťažný kvízik.

Stále hráme o knihy

Hokejové kolo sme si už vyhodnotili, futbalový kvíz pobeží ešte celý Veľký piatok. Jeho víťaza – a budúceho majiteľa jednej zo športových kníh z police Telovýchovného vedúceho – vyhlásime v sobotu.

Posledných desať otázok kvízmajstra Stana Staška sa týka olympiády. Že prečo? No preto, že okrem hokejových a futbalových majstrovstiev sme v roku 2020 prišli aj o letné olympijské hry.

Našťastie netreba stresovať. Šport sa vráti, všetko, o čo sme prišli teraz, dobehneme v roku budúcom. Aspoň my tomu veríme.

A dovtedy si chvíľu spolu skrátime Kvízom bez stresu v rámci Súťaže o ceny. Tak neváhajte a smelo do toho. Desať otázok čaká. Ako vždy, hrajte fér 🙂

Súťaž Narodeninový TakUrčitee kvíz bez stresu prebieha v súlade s Pravidlami ochrany osobných údajov a Všeobecnými podmienkami súťaží. Pravidlá Súťaže si môžete prečítať tu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera