Piatok, 17. máj 2024

TakUrčitee Kvíz bez stresu č. 1 – výsledky a víťaz hokejového kola

SITA/Ján Viazanička

Tak ako sme boli bývali sľúbili, prinášame prvé výsledky narodeninovej súťaže o knihy z police Telovýchovného vedúceho.

Takurčitee Kvíz bez stresu číslo 1 priniesol takmer na chlp presne 500 odpovedí, krásne číslo, ďakujeme. Z nich vyše osem percent súťažiacich trafilo/uhádlo/vygooglilo vedelo správne odpovedať na všetky otázky.

Správne odpovede

Otázka čísloSprávna odpoveď % Správnych
Otázka 1Bobby Orr66,60%
Otázka 2Defenzívny útočník71,60%
Otázka 3Brett Hull57,10%
Otázka 46. kolo58,80%
Otázka 5GER, LAT, AUT75,70%
Otázka 6L. Nagy50,90%
Otázka 7Veľká Británia72,80%
Otázka 8Prehrali sme 3:565,60%
Otázka 9Mozjakin84,90%
Otázka 10Fínsko 39,20%

Body

Z dvadsiatich piatich možných bodov bol priemer pri šestnástich. Slušné, veľmi slušné číslo. Tuším najlepšie spomedzi testov, ktoré sme počas koronavírusovej športovej prestávky priniesli.

Verím, že sa vám podobne bude dariť aj v ďalších kolách a budúcich kvízoch.

Víťazi

Na prvom mieste skončilo spolu 41 súťažiacich. Budeme veriť, že nikto z nich negúglil. Náhodným výberom – určením čísla od 1 do 41 v messengeri – vybral Kvízmajster Stano Staško víťaza: Stáva sa ním lukaszan31@*********.***. Lukáš vyhráva prvú čiastkovú cenu, blahoželáme!

Všetci ostatní postupujú do záverečného náhodného žrebovania Ceny útechy a veľa štartujúcich je stále v hre aj o celkové prestížne víťazstvo v narodeninovej súťaži.

Vyplnili ste už aj druhé, futbalové kolo? Ak nie, na čo ešte čakáte?

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera