Nedeľa, 26. máj 2024

TakUrčitee Kvíz bez stresu #2

SITA/AP Photo/Dimitri Messinis

Ahojte, ahojte. Hlásime sa opäť z redakcie Prvého neobjektívneho športového portálu s výsledkami prvého športového Kvízu bez stresu. A samozrejme s druhou sadou desiatich otázok od kvízmajstra Stana Staška.

Kvíz bez stresu #1 – výsledky

V prvom kvíze minulý týždeň ste mohli dosiahnuť 25 bodov. Viac sa nedalo ani s pomocou googlu a celého internetu dohromady. Niekoľkým z vás sa to aj podarilo. Pre väčšinu ale bola táto méta nedostupná. Pozrite sa, ako vyzerala distribúcia bodov medzi približne sedemsto (slovom 700!) fanúšikov, ktorí sa zapojili.

Vidíte dobre, piati šiesti z vás dosiahli na métu najvyššiu: Klobúk dole pred hráčmi s prezývkami Zajo, Červik, Ricciardo, Dušan, lalo a Yeah!!. Yeah, súhlasíme a veríme, že ste nešvindľovali. Ostatným ďakujeme za účasť, veríme, že sme poskytli aspoň na chvíľu adekvátne rozptýlenie od starostí v aktuálnej situácii.

Najväčšie problémy vám spôsobila otázka ohľadom olympijskej histórie. Za Michaelom Phelpsom je totiž na druhom mieste všetkých čias Leonidas z Rhodosu. Pýtali sme sa na celú históriu, chalan svoje metále získal ešte pred Kristom. Ak ste to vedeli bez wikipédie, patríte do Duelu a Čo ja viem na RTVS. Všetkých 7% zo siedmich stovák.

TakUrčitee Kvíz bez stresu #2

Aj dnes pre vás, milí športovci, máme desať otázok za spolu 25 bodov. Pokúste sa odpovedať z vlastnej hlavy a podpíšte sa – zatiaľ, kým nehráme o ceny – prezývkou. Veľa športového šťastia!

Po vyplnení kvízu sa presuň na začiatok článku, tam nájdeš svoj výsledok.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera