Nedeľa, 26. máj 2024

TakUrčitee letná výzva: Kvízy v športových kempoch

Foto: TakUrčitee archív

Vymysleli sme si nový projekt, o ktorom vám týmto chceme dať vedieť.

Po športových kvízoch počas korony a projekte k MS 2020 v ľadovom hokeji, kde sa nám podarilo postaviť výbornú, priam reprezentatívnu zostavu hostí, by sme radi rozšírili zábavno-poučnú aktivitu aj na čerstvý vzduch.

Projekt Leto 2020

Odpovedať na zaujímavé otázky sa totiž dá nielen pri počítači v pohodlí domova. A kniha, či mobilný telefón nemusia byť jediným benefitom pre vybraných šťastlivcov. Chceli by sme zábavnou formou kvízov rozšíriť vedomosti o športe medzi prázdninujúce deti.

Počas leta sa uskutočnia desiatky, ak nie stovky letných kempov pre malých športovcov po celej krajine. Futbalové, hokejové, či športové zamerané na všeobecnú prípravu detí. Radi by sme prispeli zaujímavým programom.

Stano Staško, ako skúsený kvízmajster, pripraví program na zhruba dve hodiny. Niekoľko kôl otázok vyberie vždy na mieru. Hokejistom hokejové, futbalistom futbalové, v Prešove o histórii a súčasnosti Prešovského športu. Podľa toho si vyberie aj hosťa, ktorý s ním na kemp dorazí. Deti treba motivovať a vzdelať, projekt TakUrčitee Kvíz Leto 2020 chce pomôcť s jedným aj druhým.

Veríme, že náš projekt osloví tých, ktorým je určený: deti. Myslíme si, že zábavno-športový kvíz je správna cesta ako podporiť vzťah k športu. Ukázať živého futbalistu, hokejistu, trénera či olympionika, s ktorými sa bude dať pokecať. Okrem zdravého tela posilniť aj športového ducha.

Keď vás projekt TakUrčitee Kvízy Leto 2020 oslovil a ste organizátor, alebo potenciálny partner, kontaktujte Telovýchovného vedúceho. Zaujímavý program dokáže priniesť platiacim rodičom pridanú hodnotu. Dobré meno partnerov zas dokážeme rozšíriť v kempoch na celom Slovensku medzi stovky budúcich športovcov.

Tak čo, podarí sa nám to?

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera