Pondelok, 20. máj 2024

TakUrčitee športový kvíz: Víťazi, novinka a pozvánka

SITA/AP Photo

Je po Veľkej noci, je ako sa hovorí vymaľované. Okrem vyšibaných vajec je vymaľovaná aj Narodeninová súťaž TakUrčitee kvíz bez stresu pri príležitosti siedmych narodenín Prvého neobjektívneho športového portálu.

Ako hovoril Sajfa, či Mišo Hudák keď moderovali reality šou – máme výsledky!

Spolu päť víťazov

Ako sme avizovali pred štartom súťaže, víťaz mohol byť len jeden. Jeden pre kolo hokejové, jeden pre futbalové a jeden pre kolo olympijské. Čiže traja. K nim jeden víťaz celkový, najväčší. Už máme štyroch. A piaty? Ten získava cenu útechy.

Spolu sme vyzbierali, bez pár desiatok, tisíc odpovedí. Tisíc! Ste super. Skoro sedemsto hráčov hralo aspoň jedno z troch kôl. Tiež super

Hokejové kolo sme si už vyhodnotili. Vyhral ho lukaszan31 s plným počtom bodov (25).

Futbalové kolo prinieslo šesť tých, ktorí vedeli tiež za plný počet. Spomedzi nich sa šťastie usmialo na hráčku s emailom v tvare ve.frankova. Aj ona dostane v utorok email s blahoželaním a možnosťou vybrať si výhru.

Olympijské kolo potom trafili piati. Alebo gúglili, len oni sami vedia. V každom prípade jeho víťazom je Filip Bachratý a aj jemu gratulujeme.

Celkovým víťazom sa s počtom bodov 67 zo 75 možných stal niekto iný. Samuel Horník získal postupne 22, 22 a 23 bodov, k výhre ho teda vyniesla ohromná vyrovnanosť výkonov. Bolo to ale tesné, viacero hráčov sa dostalo nad 60 bodov. Ak niekto vyplnil jeden kvíz dvakrát, zobrali sme do úvahy najlepší výsledok. Veľa takých ale nebolo, chválime váš zmysel pre fér plej.

Cenu útechy udelil rovnako ako víťazov v prípade viacerých so zhodným počtom bodov náhodný žreb iniciovaný cez messendžer Stana Staška. Scs.Spartak1 dostane od nás rovnako športovú publikáciu. Takú, ktorá mu zostane.

Blahoželáme víťazom a ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili. To ale nie je všetko.

Novinka! TakUrčitee Video kvíz

Keďže počas korona karantény je každá zábavka na internete dobrá, pripravili sme novinku. S kvízmajstrom Stanom Staškom vás pozývame na novú TakUrčitee zábavno-kvízovu talkšou. Začíname internetovo-televízny TakUrčitee športový kvíz!

Stano si do každého vydania zavolá hosťa, s ktorým sa porozpráva ako len on vie a s vami na druhej strane monitora si zahrá online kvíz. Samozrejme o športe. Aj víťaz každého takého vydania získa cenu. Detaily oznámi kvízmajster vždy na začiatku prenosu.

Prvým hosťom bude Rasťo Konečný, bývalý hokejista a v súčasnosti spolukomentátor hokejových prenosov v televízore. Pravda, keď sa hokej v televízore hrá.

Prvý online kvíz sme naplánovali na stredu, v čase futbalových prenosov. Od 20:30. Prístup získate ak kliknete na Inviton.sk, alebo použijete kliknite tuto:

Načítavam Online predaj vstupeniek, čakajte prosím…

Vidíme sa v stredu večer? TakUrčitee!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera