Nedeľa, 30. jún 2024

TakUrčitee Kvíz bez stresu #3

SITA/AP Photo

Ďalšie stovky športových fanúšikov sa zapojili do TakUrčitee Kvízu bez stresu, ktorým vám spríjemňujeme homeoffisy, karantény alebo iné formy ulievania.

Kým v premiérovej edícii bol priemer získaných bodov desať, s druhou desiatkou odpovedí ste si poradili o čosi lepšie. Dvanásť bodov je viac, ako 10. Všetky odpovede mali ale správne len štyria z vás.

Víťazi a tí ostatní

Vollys, No-cheat, Loky, Fúrik – to sú prezývky víťazov Kvízu čislo 2. Blahoželáme a najmä hráčovi s nickom No-cheat veríme, že nezostal nič dlžný svojmu “menu”. Prezývku si celkom určite zapamätáme.

Dnes máme pre vás ďalší kvíz, ďalšiu várku zaujímavých otázok. Užite si s nimi stress-free víkend, po ňom chystáme prvé z radu prekvapení. Máte sa na čo tešiť 🙂

Teraz už šup-šup, na 10 otázok od športového kvízmajstra Stana Staška.

TakUrčitee kvíz bez stresu #3

V treťom Kvíze nájdete pestru zmes rôznych športov. Aj doslova. Formula, lyžovanie, americký futbal, či šípky. Všetko obľúbené témy čitateľov TakUrčitee.

Tak smelo do toho, nech sa vám pošťastí odpovedať správne na čo najviac z desiatky otázok. A bez googlenia! 🙂

Pri ďalšom kvíze sa teda vidíme už čoskoro!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera