Nedeľa, 30. jún 2024

To najlepšie z ničoho: Pri stolnom tenise pozor na peňaženky

SITA/Swen Pf'rtner/dpa via AP

Corona vyháňa pod deravé koše pivárov aj bankárov, všetky klávesnice vedú do Los Angeles a Rusi hrajú stolný tenis už od polnoci. To všetko nám dnes prezrádza Flashscore. 

Predtým rýchly výsledkový update: v ostro sledovanej futbalovej lige v Nikaragui naložilo Ferretti Chinandenge sedmičku a Jalapa premohla tamojší Juventus. Dnes kopú do lobdy len štyri švédske tímy v dvoch prípravákoch.

eŠporty

Kvalifikácia ESL Pro league pokračuje, klávesnice bude drviť šestica teamov. Zápasy medzi FazE clan a Virtus.pro, Evil Geniuses a Swole Patrol aj duel MIBR s FURIA sú aj v ponuke stávkových kancelárii. Favoritmi sú v prvých dvoch prípadoch “domáce” manšafty. V treťom je to FURIA. Autor článku sa mierne pousmieva pri predstave vzniku názvu.D

Samostatnú zmienku si nepochybne zaslúži aj ďalšia obľúbená tímovka. Všetky cesty totiž vedú do Los Angeles. Aspoň ak to hlási Flashscore, podľa ktorého sa na západe Ameriky hrajú skupiny z Číny, Južnej Ameriky a Juhovýchodnej Ázie. Celkovo sme narátali sedem zápasov, takže fajnšmekri si určite vyberú.

Z elektronických športov sa ešte hrá League of Legends a Owerwatch, časy sú prijateľné.

Basketbal

“Košíková” nepozná koronu na Taiwane. Hrá sa druhá fáza SBL. Najprv privíta Bank of Taiwan hráčov Paulan. “Bankári” sú v pozícii outsiderov napriek domácim parketám. To je tak, keď stratíte päť zápasov v rade. 

Druhé meranie síl by mali ovládnuť basketbalisti Taiwan Beer. Vyzvú Julon Luxgen Dinos. Pivo je v týchto končinách poriadne silné. Ba priam stopercentné. Všetkým súperom sa doteraz zatočila hlava, “pivári” vyhrali všetky doterajšie zápasy.

Stolný tenis

Bratia z Čiech ignorujú stolnotenisový homeoffice a zavreli sa znova do haly kvôli TT STAR Series. Horejší, Konečný, Vráblik… mohli by to byť zaujímavé zápasy. Niektoré aj päťsetové. S malými raketami sa hrajú aj v Ruskej federácii, a dotiahli to do úplnej dokonalosti, pretože začali už o polnoci a posledný zápas bude o 16:30. Poriadny maratón. Aj na Ukrajine sa stále hrá a už ani netreba dlho scrolovať, aby sa užívateľ dopracoval k celému programu. V ženskej časti. 

Niektorí čitatelia nás upozornili, že dokážu pri zápasoch hráčov nad stolmi stráviť aj celý deň, euríčko po euríčku. Je to síce ako umelé sladidlo oproti cukru v čaji, no keď ste smädní, pomôže. Len pozor na virtuálne peňaženky.

Čítame sa zajtra? Takurčitee 🙂 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera