Sobota, 25. máj 2024

Váš Športovec roka a iné bomby

Petra Vlhová. SITA/AP Photo

Slovensko pozná Športovca roka a aj my môžeme dnes vyhodnotiť hlasovanie v našej ankete.

Vaše výsledky

Najprv vaše výsledky. Pandemický rok v srdciach čitateľov TakUrčitee ovládla Petra Vlhová. Zaslúžene. Je vo svojom športe svetovou jednotkou.

  1. Petra Vlhová 84%
  2. Erik Černák 10%
  3. Matej Tóth 4%
  4. Ján Volko 2%
  5. Peter Sagan 0%

Blahoželáme a tešíme sa na ďalšie úspechy. Bez nich, zdá sa, v koncoročných rebríčkoch veľa vody nenamútite. Peter Sagan by vedel rozprávať.

Čo sa trénerov týka, bol to súboj futbalistov s koučom Petry Vlhovej. Tesne vyhral Ján Kozák mladší, pred Liviom Magnonim a Štefanom Tarkovičom. Pre zaujímavosť zábavu Ivan Kmotrík mladší získal tri vaše hlasy. Po jednom kondičný tréner Maroš Molnár, Marian Vajda, či Jožko Moroščák (?).

Súťaž tímov ovládli futbalisti. Presnejšie reprezentačný výber, ktorý postúpil s odretými kopačkami aj brankárskymi rukavicami na odložené Euro 2020. Treba priznať, že okrem toho sa zas toľko toho nestalo.

Televízne bomby

Neviem, či ste pozerali televízne odovzdávanie cien, alebo ako ja šláger Premier league. Liverpool a Tottenham hrali v tom istom čase. Veľká škoda, lebo najmenej jeden klip z vysielania RTVS si zaslúžil okamžitú slávu.

Odvaha verejnoprávnej televízie a osobností športovej redakcie aj exekúcia na naše pomery oči otvárajúceho hudobného čísla stoja za pochvalu. Za lajk aj za zdieľanie.

Veď oni Idú bomby!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera