fbpx
pondelok, 25. januára 2021
Petra Vlhová na stupni víťazov.
Petra Vlhová. SITA/AP Photo
Ostatné

Váš Športovec roka a iné bomby

Slovensko pozná Športovca roka a aj my môžeme dnes vyhodnotiť hlasovanie v našej ankete.

Vaše výsledky

Najprv vaše výsledky. Pandemický rok v srdciach čitateľov TakUrčitee ovládla Petra Vlhová. Zaslúžene. Je vo svojom športe svetovou jednotkou.

  1. Petra Vlhová 84%
  2. Erik Černák 10%
  3. Matej Tóth 4%
  4. Ján Volko 2%
  5. Peter Sagan 0%

Blahoželáme a tešíme sa na ďalšie úspechy. Bez nich, zdá sa, v koncoročných rebríčkoch veľa vody nenamútite. Peter Sagan by vedel rozprávať.

Čo sa trénerov týka, bol to súboj futbalistov s koučom Petry Vlhovej. Tesne vyhral Ján Kozák mladší, pred Liviom Magnonim a Štefanom Tarkovičom. Pre zaujímavosť zábavu Ivan Kmotrík mladší získal tri vaše hlasy. Po jednom kondičný tréner Maroš Molnár, Marian Vajda, či Jožko Moroščák (?).

Súťaž tímov ovládli futbalisti. Presnejšie reprezentačný výber, ktorý postúpil s odretými kopačkami aj brankárskymi rukavicami na odložené Euro 2020. Treba priznať, že okrem toho sa zas toľko toho nestalo.

Televízne bomby

Neviem, či ste pozerali televízne odovzdávanie cien, alebo ako ja šláger Premier league. Liverpool a Tottenham hrali v tom istom čase. Veľká škoda, lebo najmenej jeden klip z vysielania RTVS si zaslúžil okamžitú slávu.

Odvaha verejnoprávnej televízie a osobností športovej redakcie aj exekúcia na naše pomery oči otvárajúceho hudobného čísla stoja za pochvalu. Za lajk aj za zdieľanie.

Veď oni Idú bomby!