Nedeľa, 19. máj 2024

Vo veku 46 rokov zomrel paralympionik Marek Kamzík

TASR TASR 31.03.2021

Slovenský paralympionik Marek Kamzík zomrel v stredu po krátkej ťažkej chorobe vo veku 46 rokov. Informoval o tom Slovenský paralympijský výbor.

Kamzík reprezentoval v paratlaku na lavičke a zúčastnil sa paralympijských hier 2016 v Riu de Janiero, kde vybojoval 6. miesto v kategórii nad 107 kg. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera