Utorok, 16. apríl 2024

Ako bratia Rapáčovci chystajú nováčika pre Tipos extraligu

TASR - Milan Kapusta

Telovýchovný vedúci, Braňo Rapáč a Tomáš Prokop z Denníka Šport sa ešte vracajú k majstrovstvám sveta v hokeji, no podstatnú časť nového TakUrčitee podcastu tvorí rozprávanie novej posily nováčika zo Spišškej Novej Vsi.

TakUrčitee Podcast, Ep. 107

Braňo Rapáč hovorí o rozhodnutí vrátiť sa domov a o tom, ako s bratom pripravujú klub na návrat do Tipos extraligy. Čo musia urobiť, aby zohnali dosť peňazí? Ako skladajú mužstvo, aké sú ich plány a ciele?

Plus, Tomáš Prokop dá ich prístup do kontrastu so spôsobom, akým pracujú v ostatných slovenských kluboch.

Dajte Follow podcastu na Spotify, iTunes, Google Podcasts, či Anchor.fm.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera