Sobota, 25. máj 2024

Ako to funguje za oponou MS v lyžovaní a aké sú reálne ambície Petry Vlhovej. Podcast k MS v lyžovaní

SITA/AP Photo

Majstrovstvá sveta v lyžovaní sú prvým sledovaným podujatím silného športového roka. Najlepšia športovkyňa Slovenska Petra Vlhová sa snaží v Taliansku získať aj viac, ako len jednu medailu.

TakUrčitee Podcast k MS v lyžovaní

Veronika Pullmanová je novinárkou, ktorá sa v denníku Šport venuje lyžovaniu. V podcaste hovorí o tom, ako funguje zákulisie profesionálneho lyžovania, komunikácia lyžiarov a lyžiarok s novinármi a aké sú vzťahy medzi nimi.

Okrem toho príde reč aj na blížiace sa preteky Svetového pohára v Jasnej.

Viac podcastov z rodiny TakUrčitee

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera