Sobota, 20. apríl 2024

Euríčko na osemfinále EURO 2020, alebo ktorí favoriti sa budú porúčať predčasne

SITA/AP Photo/Alessandra Tarantino, Pool

Majstrovstá Európy vo futbale otvárajú vyraďovaciu časť. Osem zápasov v štyroch dňoch určí najlepšiu osmičku, viacerí favoriti sa budú musieť s turnajom rozlúčiť predčasne.

Šlágre ako Belgicko – Portugalsko alebo Anglicko – Nemecko zaručujú vzrušujúce dve hodiny pri obrazovkách.

TakUrčitee Podcast, Ep. 108

Telovýchovný vedúci a Ján Janočko z TakUrčitee.sk hodnotia vystúpenie Slovákov na majstrovstvách Európy vo futbale. Prevláda sklamanie, alebo triezve zhodnotenie aktuálnej sily nášho národného tímu?

Okrem toho sme zoradili osem zápasov prvého kola playoff EURO 2020 od toho, ktorý si fanúšikovia nesmú nechať ujsť až po ten, ktorý im ani chýbať nemusí.

Vypočujte si najnovší futbalový TakUrčitee podcast.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera