Štvrtok, 23. máj 2024

Futbal sa nechal kúpiť a prichádza do Kataru (podcast)

FOTO: SITA/AP Photo/Hassan Ammar

Futbal sa vracia domov! Futbal sa nechal kúpiť za petrošekely a v nedeľu sa rozbehnú sedem dní očakávané Majstrovstvá sveta v Katare. Najvyšši čas sfúknuť prach z mikrofónu a nahrávacieho zariadenia.

TakUrčitee Podcast, Ep. 109: Futbal prichádza do Kataru

S Janom Janočkom sme počas necelej hodinky rozobrali blížiace sa MS vo futbale, skupinu po skupine. Kto postúpi, kto vyhorí a kto by sa mohol stať majstrom sveta? Dajte si po dlhšom čase nový TakUrčitee podcast.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera