Štvrtok, 27. jún 2024

Horná, alebo dolná? Ktorá časť Fortuna ligy bude na jar zaujímavejšia?

FOTO TASR - Jaroslav Novák

Už cez víkend sa znova otvoria brány futbalových štadiónov. Trávniky sa vyhrejú a popolievajú. Niekoľko sedačiek bude mať zotretý prach, ktorý na ne sadal celú zimu. Začína sa jarná časť Fortuna ligy.

A začína z ostra – nedeľňajším zápasom druhého DAC proti Slovanu, ktorý je lídrom tabuľky presne o tri body.

TakUrčitee Podcast pred jarnou časťou Fortuna ligy

Pred ňou sme s Janom Janočkom skúsili nájsť jeden, či dva dôvody, prečo sledovať každý z dvanástich klubov, ktoré hrajú našu najvyššiu súťaž. Či sa nám to podarilo, posúďte sami.

Aj to, či bude zaujímavejšia horná, alebo dolná polovica tabuľky. Alebo jej stred, nabitý klubmi, ktoré sa budú chcieť vyhnúť skupine o záchranu.

Nech sa páči, počúvajte všade tam, kde počúvate podcasty.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera