Sobota, 25. máj 2024

Koľko núl investujete na víkend?

SITA/Gareth Copley/Pool via AP

Tutovka, populárny podcast Martina Petra a Denisa Bohumila Schvarcza o tipovaní pokračuje napriek slabšej víkendovej ponuke veľkých zápasov.

Pošlite tiket do listárne

Na emailovej adrese tutovka@takurcitee.sk čakáme vaše výherné, aj nevýherné tikety, o ktorých sa budeme baviť už najbližší vikend.

Koľko núl zvyknete podať na jeden víkend? Jednu? Dve ako poslucháč Peter? Alebo viac?

Dajte Tutovke Follow na Spotify, iTunes, Google Podcast a všade, kde ju počúvate.

Odoberať newsletter

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera