Nedeľa, 19. máj 2024

Listáreň telovýchovného vedúceho

TakUrčitee Podcast

V novom roku pre vás chystáme viacero noviniek. Jednou z nich je väčšie zapojenie vás, fanúšikov a čitateľov, do TakUrčitee Podcastov. 

Listáreň Telovýchového vedúceho

Na začiatok by sme chceli jedno vydanie mesačne venovať Listárni telovýchovného vedúceho. Diskusia o športe môže prebiehať nielen na sociálnych sieťach. Verím, že o športe treba aj nahlas hovoriť. Podcasty sú na to ako stvorené. 

Do formulára, ktorý nájdete nižšie, môžete napísať otázku, ktorá vás trápi. Prečo váš klub ešte stále trénuje (doplň meno trénera)? Prestúpi (doplň meno obľúbeného hráča Interu Miláno) v zimnom prestupovom období do Barcelony? 

Píšte aj svoje názory, na ktoré by ste chceli počuť reakciu. Môžu sa týkať čohokoľvek športového. 

Alebo sa chcete pochváliť zážitkom z tipovania (veľká výhra, alebo veľká smola), alebo neskutočným zážitkom z návštevy netradičného zápasu? 

Píšte, smelo do toho. Verím, že sa zapojíte, budeme sa počuť už čoskoro. 

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera