Nedeľa, 30. jún 2024

Podcastov o seriáli Last Dance nie je nikdy dosť

SITA/AP Photo/Marcio Jose Sanchez, File

Seriál Last Dance o Michaelovi Jordanovi stojí za to vidieť a stojí za to, rozprávať sa o ňom.

Podcast Vlada Kureka o Last Dance

Verím, že aj vypočuť si to rozprávanie. S telovýchovným vedúcim Bohumilom a Jančim Papačom sme sa takmer hodinu bavili o tom, čo nám ako prvé napadne pri menej Michael Jordan.

O tom, či sme mu držali palce a na čo sa z deväťdesiatych rokov minulého storočia ešte pamätáme. Hodnotili sme samozrejme aj to, čo sa nám páčilo na seriáli, ktorý nedávno oslovil nielen basketbalových fanúšikov.

V rámci rozprávania príde aj na debaty o charaktere jedinečného športového velikána, na spomienky na Barcelonu a porovnanie s hudobnými dokumentami.

Epizóda „Last Dance“ je poslednou podcastovou epizódou pred letnou prestávkou podcastov o Americkom futbale s Vladom Kurekom. Užite si ju.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera