Utorok, 23. apríl 2024

Rapper Kali povedal, že do podcastu príde až keď Inter vyhrá titul v Serie A. Inter vyhral a Kali prišiel

Joe Trendy SPORTS podcast

“Na tento podcast som čakal veľmi dlho,” povedal Joe Trendy v avíze novej epizódy Joe Trendy SPORTS podcastu.

Epi. 43 – Keď sa nedarí Cristianovi Ronaldovi, nedarí sa celému Juventusu (Kali)

Veľký fanúšik Juventusu rapper Kali mi povedal, že keď Inter vyhrá titul, až vtedy príde do podcastu. On to čakal už minulú sezónu, ja som bol skeptický aj v tejto. Nakoniec všetko dobre dopadlo a naša epizóda je online.

Vypočujte si podcast v ktorom sa rozprávajú dlhoroční fanúšikovia dvoch najväčších rivalov v Taliansku, bianconerro Kali a nerrazurro Joe Trendy.

Tu sú všetky linky na podcast https://linktr.ee/JoeTrendy

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera