Piatok, 17. máj 2024

Šampionát v polčase. Kto potešil, kto sklamal a kto postúpi?

Foto: SITA/(AP Photo/Aijaz Rahi

Nezdá sa to, ale stačilo deväť hracích dní aby boli MS v Katare v polovici. Čo sa počtu odohraných zápasov týka, samozrejme.

TakUrčitee Podcast, Ep. 110

Nasadili sme preto s Janom Janočkom slúchadlá a opreli sa do mikrofónov aby sme sa o hutnejšej porcii šampionátu porozprávali. Nech sa páči, počúvajte.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera