Sobota, 25. máj 2024

Tutovka: Ako brankár Colorada pripravil Slováka o veľkú výhru

SITA/AP Photo/Jeff Chiu

Martin Petro a Denis Schvarcz hodnotia úspešnosť vlastných tipov z minulého týždňa, v Listárni lamentujú nad prekazenou príležitosťou na úžasnú výhru a riešia, či je lepšie dôležité zápasy a športové udalosti len sledovať ako fanúšik, alebo si na nich aj tipnúť. 

Tutovka podcast na víkend

Svetový pohár v Jasnej aj Atlético – Real, derby v Manchestri alebo zápas Bayern – Dortmund. Aj tentokrát je na čo sa pozrieť.

Hľadajte Tutovku, podcast pre tipérov v iTunes, Google Podcasts, Spotify, či na AnchorFM. Dajte follow a neujde vám pred víkenom už žiadna nová epizóda

TakUrčitee Newsletter

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera