Sobota, 25. máj 2024

Tutovka: Okamžite tipujte na favoritov!

SITA/AP Photo

Víkend sa s víkendom zvítal a to znamená jediné: na svete je nový podcast pre tipérov.

Tutovka: Okamžite tipujte na favoritov

Martin a Denis sa ako tradične pochvália úspechmi z minulého obdobia a prečítajú príspevky z Listárne. V nej sa dozviete, aké výhodné je vyznať sa v menej populárnych súťažiach.

Cez víkend sa oplatí tipovať na španielskych futbalových favoritov a stojí za to skúsiť jeden vyšší kurz v anglickom pohári. A samozrejme, hokejovú remízu v sérii Slovana so Zvolenom.

Alebo, žeby nie?

Vaše tipy a tikety posielajte ako vždy na email tutovka@takurcitee.sk.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera