Sobota, 25. máj 2024

Tutovka: Poďme všetci na Maltu

SITA/AP Photo

Martin a Denis hodnotia reprezentačný zápas trapas na Cypre a debatujú o tom, ako sa postaviť ku kvalifikačným zápasom z pohľadu tipovania.

Tutovka Podcast pre tipérov

K tomu sa rozbieha tenisový turnaj v Miami, na ktorom sa dajú skúsiť sympatické kurzy. A do podcastu sa pokúsil prehovoriť aj pes 🙂

Vaše tikety a historky posielajte na adresu tutovka@takurcitee.sk.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera