fbpx
streda, 3. marca 2021
Joe Trendy SPORTS Podcast
TakUrčitee - Joe Trendy
NFLPodcast

Vitaj, Joe! Športový podcast známeho komika je Trendy

Rodina TakUrčitee športových podcastov sa vo februári utešene rozrástla. Po obnovenej premiére Tutovky, podcastu pre tipérov pribudol Report Braňa Rapáča, hokejový podcast útočníka bratislavského Slovana.

Joe Trendy SPORTS Podcast

Dnes uvádzame Joe Trendy SPORTS Podcast, hostiteľom ktorého je najkrajší športový fanúšik medzi slovenskými komikmi, Joe Trendy.

O svojej premiére pod hlavičkou TakUrčitee Joe povedal: “Môj prvý podcast o NFL nemohol byť lepšie načasovaný, pretože je nahratý priamo po 55. finále Super Bowlu. Jeho víťazom sa stali Tampa Bay Buccaneers na čele s fenomenálnym Tomom Bradym, pre ktorého to bolo siedme víťazstvo v Super Bowle, čim sa stal absolútnou legendou.”

Úvod do NFL s Vladom Kurekom

Celkom logický bol teda výber prvého hosťa: “Mojím hosťom bol fanúšik amerického futbalu a NY Giants Vlado Kurek, ktorého poznáte zo stránok TakUrčitee.sk. Ako laika ma uviedol do problematiky suverénne najviac sledovaného športu v USA, ktorý má veľké množstvo fanúšikov aj u nás a teraz minimálne o jedného viac a som to ja,” povedal Trendy.

Odporúčam vám počúvať aj Vladov podcast, ktorý sa venuje iba NFL,” dodal Joe.

Viac TakUrčitee podcastov