Štvrtok, 23. máj 2024

Víťazi a porazení doterajšieho priebehu MS v Katare (podcast)

Foto:TASR - AP Photo/Ariel Schalit

Telovýchovný vedúci a Ján Janočko znova pokecali o majstrovstvách sveta vo futbale.

TakUrčitee Podcast, Ep. 111

Medzi osemfinálovými a štvrťfinálovými zápasmi vybrali po troch víťazoch a porazených doterajšieho priebehu. Nahrávali ešte skôr, ako skončil Luis Enrique pri španielskej reprezentácii, ale to nevadí.

P.S. Na dvoch miestach počas epizódy nás zradilo audio, eliminovali sme škody no za pár menej príjemných zvukov sa ospravedlňujeme.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera