Štvrtok, 23. máj 2024

Prichádza víťaz. Pre víťazov

(pr) (pr) 16.11.2021
Foto: BetRing

Do slovenského ringu športových stávok vstupuje nový silný hráč – betRing.sk. 

Prichádza s úplne novým konceptom športového tipovania. betRing kreoval skúsený slovenský tím v spolupráci s odborníkmi z TOP tipérskych krajín – primárne z Veľkej Británie, ale tiež z Izraela, Kanady, či Ruska. betRing spája všetko dobré, na čo je slovenský tipér zvyknutý, a pridáva k tomu inovácie svetového charakteru. „Vstupujeme do ringu ako vyzývatelia trojice Niké, Fortuna a Tipsport,“ hovorí Miroslav Baranec, CEO betRing.sk.


PREČO BETRING?

Víťazstvo. Túžba po ňom nikdy neomrzí. Je základnou esenciou športu aj tipovania. Tipéri sa nespoliehajú na šťastie. Veria vo svoje vedomosti a schopnosti. Pri každej stávke vstupujú do ringu a idú si za víťazstvom. Sú to betRing víťazi, aj preto claim „Stav na víťazstvo“.


V ČOM JE BETRING INÝ?

Základnými prvkami sú prehľadnosť a hravosť.

Množstvo filtrov s moderným dizajnom (ktorý sú známe z webov ako Google, či Teams) pomôže rýchlo sa zorientovať v bohatej ponuke, rovnako tiež rýchla navigácia v mobilných aplikáciách.
  
Na betRingu si prídu na svoje individualisti, ale aj „sociálni“ tipéri.


betRing bude hojne odmeňovať betRing víťazov novou formou benefitu – Stávkou na nás. Možno si za ňu staviť na betRingu a čistá výhra zostáva tipérovi (celková výhra mínus hodnota Stávky na nás), pri prehre o nič nepríde.

Úplnou novinkou je Vernostný program, v ktorom odmeňujeme nielen tipovanie, ale tiež aktívne používanie mobilnej aplikácie, písanie a zdieľanie zápasových analýz, zdieľanie tiketov na FB a inšpirovanie ostatných betRing víťazov (ktorí podajú rovnaký tiket). Namiesto zložitého zbierania bodov a prerátavania prichádzame s jednoduchým modelom – za každých 1000 nazbieraných bodov získava betRing víťaz automaticky Stávku na nás v hodnote 10 eur.    


Priamo na hlavnej stránke v betInšpirátori nájdu tipéri prehľad najčerstvejších tiketov ostatných betRing víťazov, ktoré môžu skopírovať a podať na jedno kliknutie. Hneď pod ním je hráčsky chat.


V Mape víťazov tipéri vidia na interaktívnej mape Slovenska najčerstvejšie výherné tikety a miesto, odkiaľ ich autor je. 


V Ringu tipéri zdieľajú svoje tikety a analýzy a ostatní sa nimi môžu inšpirovať, podať rovnaký tiket, prípadne si vybrať niektorý z natipovaných zápasov. Na tomto mieste nájdu betRing víťazi tiež prehľad najúspešnejších tiketov (najvyššie výhry, najvyšší trafený kurz), ale tiež prehľad najsmolnejších tiketov.


RingTV je pre betRing víťazov akýmsi televíznym programom, v ktorom nájdu prehľad aktuálnych live prenosov zo zápasov tipovaných v betRingu.

BetRIng Herná zóna
Foto: BetRing


Každý tipér na betRingu sa vydáva na Cestu víťazov, na ktorej postupne plní individuálne úlohy, postupuje medzi levelmi a získava za to odmeny – Stávky na nás v rôznej hodnote, špeciálne odznaky. Z Nováčika sa tak postupne môže stať až Legenda.


Každého betRing víťaza čakajú osobné, časovo obmedzené Výzvy, za ktorých absolvovanie získa odmenu – Stávky na nás v rôznej hodnote a špeciálne odznaky. Budeme napríklad hľadať najväčších špecialistov na konkrétnu futbalovú ligu.


Desaťtisíce Slovákov už dnes hráva fantasy Premier League, NHL či NBA. betRing ako prvá slovenská stávková spoločnosť prináša veľmi populárne športové fantasy hry, na dennej báze. Na betRingu si tipéri budú môcť zadarmo každý deň vytvárať zostavy vo svojich populárnych športoch a ligách a vyhrávať medaily, trofeje i Stávky na nás.


Denne sa betRing víťazi tiež môžu zabávať a vyhrávať pri ďalších dvoch jednoduchých tipérskych hrách – SportsmasterLivemaster. Samozrejme, zadarmo.

Foto: BetRing

Každý z betRing víťazov bude mať svoju vlastnú „sieň slávy“, sekciu Moje odmeny, v ktorej na jednom mieste nájde všetko, čo sa mu na betRingu podarilo dosiahnuť. Po kliknutí na korunku (v hornej časti hlavnej stránky) nájde betRing víťaz i podrobný prehľad o svojich úspechoch vo Vernostnom programe, Ceste víťazov, osobné Výzvy, ale tiež získané Stávky na nás.

Predčasné vyplatenie výhry (cashout) je na Slovensku čoraz populárnejšie. betRing umožní hráčom cashoutovať tiket z rôznych miest na stránke, takže nebudú strácať drahocenné sekundy ďalším preklikávaním. Už čoskoro sa navyše betRing víťazi môžu tešiť aj na čiastočný cashout. 

Na betRingu si tykáme ako si tykajú športovci i tipéri v diskusiách. V komunikácii bude dominovať priateľský tón, v priamej interakcii (v live chate, na telefonickej linke a v e-mailovej komunikácii) budeme maximálne vecní. A názorní. betRing pripravil desiatky tutoriálových videí k všetkým dôležitým funkcionalitám na stránke aj v mobilných aplikáciách, ktoré sú voľne dostupné na YouTube kanáli betRingu. Pri akomkoľvek probléme si tak tipéri nájdu pársekundové názorné video.

ČO PRINÁŠA BETRING?

ZÁKLAD
 – bohatá predzápasová a live ponuka obsahujúca tisícky duelov a stovky podstávok ku každému z nich (pokryté piatimi veľkými providermi)

 – lákavý vstupný bonus až 2000 eur

 – affiliate program


UŽITOČNÉ A KOMFORTNÉ

 – live prenosy z tisícok ligových zápasov a športových podujatí z celého sveta – prehľadne usporiadané v kurzovej ponuke, ale tiež na Ring TV (usporiadané podľa časov začiatkov a športov) 

– iOS a Android aplikácia

– chat – nekonečné diskusie, zdieľanie tiketov či analýz

– hráčske analýzy konkrétnych podaných zápasov

– cashout

– ringBuilder


ÚPLNÉ NOVINKY


 – Stávka na nás

 – ring Inšpirátor

 – Mapa víťazov

 – Vernostný program

 – Cesta víťaza

 – ring Výzvy

 – Ring

– ring Fantasy

– Sportmaster


Prevádzkovateľom betRing.sk a držiteľom licencie je spoločnosť SZRT Slovakia s.r.o.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera