Štvrtok, 23. máj 2024

Turnaj snov: Súťaž o lístky do kina

Foto: Leon Productions

Do slovenských kín mieri nový film. O Turnaji snov sme už písali. Teraz máte šancu vyhrať dva lístky na pondelkovú bratislavskú slávnostnú premiéru komédie o nenaplnených túžbach, vytrvalosti a dedinskom futbale.

Súťaž o lístky do kina

Stačí ak správne odpoviete na prvú otázku vo formulári pod trailerom na nový film. Víťaz spomedzi správnych odpovedí na otázku číslo dva získa filmovú cenu – šiltovku. Uzávierka odpovedí je v pondelok o 10:00, aby sme všetko stihli, ako treba.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera