Štvrtok, 25. júl 2024

Šípkárska dokonalosť! Jonny Clayton získal leg najmenším možným počtom hodov

Sven Mandel/CC-BY-SA-4.0

Jonny Clayton sa nominoval na šípkarsku Premier League ako posledný (vynímajúc náhradníka za Gerwyna Prica- Jamesa Wadea). Walešan od začiatku roka postúpil do štyroch finále, z ktorých dve vyhral. Jeho aktuálna forma ho radí k najväčším favoritom na popredné miesta.

Premier League v šípkach

V treťom kole súťaže proti de Sousovi predviedol dokonalú hru. Jeho chvíľa prišla za stavu 4:3 pri vlastnom podaní s brejkom Portugalčana na konte. V ôsmom legu dvakrát za sebou dosiahol maximálne skóre 180 a následne ho zavrel hodom 141. Potreboval na to minimálny počet deviatich šípok.

Zápas dotiahol do víťazného konca, de Sousovi už nedovolil uhrať ani jeden leg a do tabuľky si pripísal skóre 7:3.

Na čele je s piatimi bodmi bývalá svetová jednotka z Holandska Michael van Gerwen, Jonny Clayton je s rovnakým počtom bodov zatiaľ na treťom mieste.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera