Sobota, 29. jún 2024

V Nitre má vyrásť nová športová hala

TASR TASR 26.04.2021

V Nitre by mala v budúcnosti vyrásť nová športová hala. Stáť by mala pod Nitrianskym hradom, medzi severnou tribúnou miestneho futbalového štadióna a riekou Nitra.
      
Mestskí poslanci už na svojom aprílovom rokovaní schválili prenájom pozemkov pre športový klub Box Club Stavbár Nitra na dobu určitú 30 rokov s možnosťou predĺženia nájomnej zmluvy o ďalších 20 rokov. Ako sa uvádza v schválenom uznesení, nájomné bude zatiaľ symbolické jedno euro. Odo dňa nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia k multifunkčnej športovej hale a počas jej prevádzky bude nájomné 0,35 eura za štvorcový meter a rok.
      

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera