Piatok, 24. máj 2024

Adrian sa dohodol s Liverpoolom na predĺžení zmluvy

TASR TASR 15.06.2021

Anglický futbalový klub FC Liverpool predĺžil zmluvu s brankárom Adrianom. Tridsaťštyriročnému Španielovi by koncom júna vypršal pôvodný dvojročný kontrakt, dĺžku ani podrobnosti nového nezverejnili.
      
Adrian prišiel na Anfield v roku 2019 ako voľný hráč po pôsobení vo West Hame, v tíme plní úlohu dvojky za Brazílčanom Alissonom Beckerom. Informovala o tom agentúra DPA.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera