Štvrtok, 25. júl 2024

AHL: Marinčin asistoval, Marlies podľahli Manitobe

TASR TASR 10.05.2021

Slovenský hokejový obranca Martin Marinčin si pripísal v nočnom zápase AHL jednu asistenciu, no jeho tím Toronto Marlies prehral doma s Manitobou Moose 3:4. Marinčin vyslal na súperovu bránku dve strely a získal aj plusový bod. Bodoval v druhom stretnutí za sebou, v 11 dueloch v tejto sezóne AHL nazbieral päť bodov za gól a štyri asistencie.
      
Marlies prehrali s Manitobou tretí zápas za sebou a v tabuľke Kanadskej divízie figurujú až na štvrtom mieste. Svoj posledný zápas v sezóne odohrajú vo štvrtok 20. mája, v Kanadskej divízii nebudú hrať tímy play off.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera