Štvrtok, 25. júl 2024

Aj Taliani chcú na EURO divákov na štadióne

TASR TASR 06.04.2021

Talianska vláda je prístupná možnosti povoliť návštevu na štadiónoch počas EURO 2020. V utorok to povedal prezident tamojšej futbalovej federácie FIGC Gabriele Gravina. Na Stadio Olimpico v Ríme sú naplánované štyri zápasy, okrem skupinovej fázy sa tam uskutoční aj jeden štvrťfinálový duel.

Minister zdravotníctva Roberto Speranza v utorok informoval FIGC, že vďaka príprave protokolu bude možná aspoň čiastočná účasť divákov na štadióne. “Ochota vlády je excelentná a prinesie profit nielen futbalu, ale celej krajine,” citovala Gravinu agentúra AP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera