Sobota, 29. jún 2024

Aj tréner Lazia Inzaghi má koronavírus

TASR TASR 08.04.2021

Tréner futbalistov Lazia Rím Simone Inzaghi mal pozitívny test na koronavírus. Informovala o tom na instagrame jeho manželka Gaia Lucariellová, podľa ktorej je pozitívna celá rodina. V stanovisku to potvrdil aj klub.

Inzaghi je spolu s členmi domácnosti v izolácii, podľa jeho ženy sa cítia dobre. Informoval o tom portál Football Italia. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera