Štvrtok, 25. júl 2024

Americký obranca Saucerman podpísal zmluvu s HC Košice

TASR TASR 14.05.2021

Americký hokejový obranca Colton Saucerman bude v sezóne 2021/2022 pôsobiť v HC Košice. “Oceliari” informovali o novej akvizícii na oficiálnej stránke.
      
Colton je moderný typ obrancu s výborným korčuľovaním a presnou strelou, ktorú využijeme v presilových hrách. Veríme, že spolu s Kevinom Tanseym budú lídrami nielen obrany, ale aj celého tímu,” povedal športový manažér HC Košice Gabriel Spilar.
      
Saucerman pôsobil v sezóne 2020/2021 v IHL, v ktorej obliekal dres Inssbrucku spoločne s Kevinom Tanseyom, ktorý nedávno takisto zamieril do Košíc. Saucerman odohral 41 zápasov, v ktorých mal bilanciu 9 gólov, 20 asistencií, 34 trestných minút a 13 plusových bodov. Predtým pôsobil v nižších zámorských súťažiach, v AHL odohral 41 stretnutí, v ECHL pridal 246 štartov.
      
Košický klub nedávno angažoval okrem Tanseyho aj slovenského brankára Andreja Košarišťana a predĺžil zmluvu s kapitánom Michalom Chovanom.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera