Utorok, 20. február 2024

Andrej Šťastný sa vrátil do Dukly Trenčín

TASR TASR 19.07.2021

Slovenský hokejový útočník Andrej Šťastný bude v sezóne 2021/2022 obliekať dres HK Dukla Trenčín. Šťastný už v Trenčíne viackrát pôsobil. V ročníku 2020/2021 hral za HK Nitra a v 32 zápasoch si do štatistík pripísal 7 gólov, 14 asistencií, 34 trestných minút a 8 mínusových bodov.

V najvyššej slovenskej súťaži už obliekal aj dresy slovenskej “dvadsiatky,” Zvolena a Banskej Bystrice, s ktorou získal v roku 2019 majstrovský titul. V extralige doteraz odohral celkovo 223 zápasov, v ktorých získal 121 kanadských bodov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera